zavřít

Přijeďte za vývojáři na GameDay v rámci Anifilmu

Windows

- Oznámení autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Sobota 4. května bude v rámci festivalu animovaných filmů Anifilm v Třeboni patřit hrám, respektive elektronické zábavě a jejím tvůrcům. V rámci speciální programové sekce GameDay, kterou pořádá sdružení České hry, se návštěvníci z řad vývojářů i hráčů dočkají prezentace současné tvorby, ale i představení novinek, dojde na moderované setkání vývojářů s filmaři a autorské hraní her na velkém plátně v kině. Jakub Dvorský z Amanity bude kupříkladu v kině prezentovat vizuálně zajímavé indie hry.

Mezi přítomnými vývojáři nebudou vedle zástupců české a slovenské scény chybět ani zahraniční hosté, respektive význační zahraniční hosté. Svou účast potvrdili třeba tvůrci skvělé indie záležitosti Proteus (čtěte recenzi), Ed Key a David Kanaga nebo Luke Whittaker a Katherine Bidwell, kteří mají na svědomí krásnou adventurku Lume a právě připravují pokračování Lumino City. Pro spoustu z vás je to, stejně jako pro nás, určitě pádný důvod, proč do Třeboně na GameDay v sobotu 4. května vyrazit. Tak nad tím ještě popřemýšlejte, možná se tam potkáme.

 

Tagy: festival

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.