zavřít

Postapokalyptické The Last of Us u nás vyjde i s českými titulky

PlayStation 3

- Oznámení autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Skvělá zpráva pro všechny, kteří se necítí ohledně angličtiny jistí v kramflecích a těší se na survival postapokalyptický horor The Last of Us. Sony jej bude u nás distribuovat ve verzi s českými titulky a podle toho, co jsme zatím mohli vidět, v téhle hře půjde o dialogy stejně jako o plížení před smrtícími clickery. Je totiž zcela zřetelné, že The Last of Us nebude jen o houbových zombících, ale i o proměně společnosti „po konci světa“, což s sebou ponese asi sofistikovanější dialogy, než běžné zombie fláky.

V Čechách a na Slovensku hra vychází 14. června v několika edicích. Ta standardní vyjde na 1599 Kč a najdete v ní... hru. Za 1999 Kč už ale budou dvě speciální edice Ellie a Joela, kde kromě hry najdete artbook, komiks, skin pro vás Dualshock (podle typu edice bude na skinu daná postava) a virtuální skin Sackboye Ellie a Joela do LBP. A to není vše.

Kromě toho u nás vyjde i bundle s konzolí PS3 500GB, který vyjde na 7 590 Kč. Sony ale na český trh pustí i spoustu bonusových dárků, které se objeví ať už ve formě dárků u předobjednávek a nebo speciálních cen. Kromě mikin, kšiltovek a nebo lahví na pití by se u nás mělo objevit pár kusů limitované sošky Joela a Ellie, která vypadá opravdu krásně.

Tagy: čeština horor survival

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.