zavřít

Otevřená beta End of Nations kvůli problémům odložena

Windows

- Oznámení autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Pokud jste se těšili na chystanou MMORTS End of Nations od původních tvůrců Command & Conquer, máme pro vás nepříjemnou zprávu. Poté, co proběhlo několik cyklů uzavřené bety, tým vydal zprávu, že se otevřená beta odkládá. Na neurčito. Což nejsou moc dobré zprávy i vzhledem k samotnému vydání hry, které se tím nejspíše také o něco posune. Oficiální prohlášení zní takto:


„Děkujeme vám za podporu v uplynulých měsících, kdy jsme hru testovali v rámci uzavřené bety. Ačkoliv jsme zaznamenali obrovské množství pozitivních reakcí, betatest také ukázal, že několik klíčových oblastí hry potřebuje vylepšit a upravit. Proto jsme se rozhodli odložit otevřený betatest na neurčito. Jakmile budeme mít nové informace, dáme vám vědět“. Na jednu stranu tím na sebe tvůrci neušili bič v podobě konkrétního termínu, na druhou nikdy nebudí odklad na neurčito důvěru.


Pokud jste si už v předstihu End of Nations zakoupili, měli byste dostat informační mail, v němž by mělo stát, že máte nárok na plnou refundaci za tento neočekávaný posun. Refundace bude záležet na tom, kde a jak jste daný obsah platili. Tvůrci ale zdůrazňují, že tohle neznamená, že by hra byla zrušena, jen chtějí vydat lepší hru bez bugů.

Což je určitě chvályhodné, lepší, než dát na trh nedodělek. Je jasné, že problémy v betě nebyla malého rázu a dlouhé mlčení v posledních týdnech také nevytvořilo zrovna atmosféru bezmezné důvěry. Doufejme tedy, že se věci nezamotají ještě víc a že se někdy konečně End of Nations dočkáme.

Tagy: strategie sci-fi mmo realtime

Zdroje: Facebook,VG247

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.