zavřít

Oldschool RPG adventura Mage’s Initiation láká na "demo"

Windows

- Oznámení autor: Adam Homola Komentáře: 0

Z přístupu tvůrců z Himalaya Studios by si mohli vzít všichni ti staří vývojářští bardové, kteří po nás chtějí miliony a ukazují jen artworky, příklad. Pánové se totiž pár dnů před koncem Kickstarterové kampaně Mage’s Initiation vytasili s hratelným demem. Je to pochopitelně velmi raná alfa verze plná bugů, nehotových prvků a vůbec to není ani tak klasické demo, jako spíše jen maličká ochutnávka. Ale i tak si za to tvůrci zaslouží poplácat po zádech - namísto obyčejných videí, obrázků a slibů stihli vývojáři splácat dohromady něco hratelného.

Demo si navíc mohou vyzkoušet všichni, nejen ti, kteří na projekt přispěli nějakým tím dolarem. Pokud se tedy řadíte k pamětníkům a fanouškům starých her od Sierry, konkrétně King’s Questu a Quest for Glory, zkuste demo a uvidíte. Třeba vás autoři přesvědčí a nakonec jim ještě přispějete. Čas na to pořád máte, Kickstarter skončí až příští pátek. Tvůrci nevydali demo jen tak na ukázku a pro vybrání ještě více peněz, ale také za účelem sesbírání zpětné vazby hráčů.

Feedback je prý potřeba hlavně na uživatelské rozhraní a soubojový systém. Hotové není ještě nic, ale na tyhle dvě věci jsou vývojáři zvědaví nejvíc a rádi si vaše návrhy a připomínky vyslechnou. Stejně tak to platí o nacházení bugů, za jejichž nahlášení by byli vývojáři moc rádi. Ať už demo v navýšení peněz pomůže či ne, mohlo by to být už teoreticky jedno. Himalaya Studios si řekli o pouhých 65 tisíc dolarů a v době psaní tohoto textu mají už skoro 92 tisíc dolarů. A do konce kampaně by tu stovku dát klidně mohli.

Tagy: RPG adventura Kickstarter oldschool demo

Zdroje: Kickstarter

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.