zavřít

Obsahovou nabídku závodní arkády The Crew rozšíří klasická auta, týmové závody i PvP mód

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Oznámení autor: Honza Konfršt Komentáře: 0

Ubisoft se snaží prodloužit život své závodní arkády The Crew prostřednictvím nové trial verze a samozřejmě i nového obsahu. Dnes vydané updaty Vintage Live Update a Vintage Car Pack totiž nabízí nové klasické vozy, frakční mise a společně s tím i nový PvP mód, součástky pro vizuální tuning vozidla a další drobnosti.

Dvouhodinová trial verze je dostupná pouze majitelům PS4 a Xbox One, a pokud vás hra chytne, můžete si po zaplacení udělat z trial verze plnou a neztratíte pak nic z toho, co jste si během dvojice zkušebních hodin nahráli.

Vintage Car Pack obsahuje například vozidla Chevrolet Corvette C2, Chevrolet Corvette C3 a třeba i Spyker C8 Aileron. Balíček nových vozidel je součástí season passu, ale můžete si jej zakoupit i samostatně.

Naproti tomu Vintage Live Update je k dispozici všem majitelům hry zdarma o obsahuje třeba čtveřici nových misí pro týmy. Krom jiného si zajezdíte na Divokém západě, přebrodíte bažiny okolo New Orleans, projedete ikonickou silnici Route 66 a dorazíte i do Las Vegas.

Dále do hry přibude Blitz Brawl PvP mód, ve kterém získáváte pro sebe i pro tým body během závodění ze zóny do zóny, přičemž se snažíte soupeře ze zóny vytlačit, zatímco se bráníte, aby soupeři nevytlačili vás. No a v neposlední řadě je součástí Vintage Live Update i kolekce dekorativních součástek pro šest vámi vybraných vozidel. Jde třeba o retro nálepky nebo dřevěný interiér!

Tagy: Závodní multiplayer arkáda

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.