zavřít

O víkendu si můžete vyzkoušet demo samurajské bojovky Nioh

PlayStation 4

- Oznámení autor: Václav Pecháček Komentáře: 0

Středověká, byť notně protkaná japonskou mytologií a magií, bojovka Nioh je minimálně pro Aleše a Petra jednou z nejočekávanějších her letošního roku, a tedy rozhodně stojí za pozornost. Vzhledem k inspiraci sériemi jako Dark Souls nebo Onimusha se můžete těšit na těžké, nemilosrdné akční souboje v nehostinném, depresivním prostředí. O víkendu 21. a 22. ledna máte poslední šanci si hru vyzkoušet ještě před vydáním v rámci akce „Last Chance Trial“. A pozor – když se vám demo během dvou dnů podaří dokončit, čekají vás za to odměny v plné verzi.

Pokrývka hlavy ogryně, Značka dobyvatele, Značka silných… Sice netuším, co přesně tyhle věci znamenají, ale rozhodně je chcete mít. Jenže abyste se k nim dostali, musíte projít skrz poněkud nebezpečné území. Nepřátelští samurajové, hořící démonická monstra, odporné babizny s drápy zvícími jehel… Hlavní hrdina s krásně typickým samurajským jménem William se může těšit na trnitou cestu roubenou mrtvolami, z nichž mnohé budou jeho vlastní.

Hodí se dodat, že obě zmiňované Značky jste mohli získat v už proběhlé alfě a betě, takže ti nejvěrnější fandové můžou mlsně pokukovat akorát tak po ogří čepici. Ale pokud nepatříte k hráčskému poddruhu materialistických sběratelů všeho, co nějaká hra nabízí, nemusí vás to až tak zajímat. Hlavní je možnost ponořit se do hutné atmosféry magického Japonska 16. století a vyzkoušet, zda měli Petr s Alešem ve Fight Clubu #307 pravdu, když se jeden přes druhého dušovali, že Nioh v žádném případě není jako Dark Souls.

Plná verze hry vychází 8. února na Playstation 4. „Last Chance Trial“ si můžete stáhnout už tady a teď, zpřístupní se vám ovšem až v sobotu.

Tagy: Japonsko akční fantasy RPG historická

Zdroje: blog.playstation

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.