zavřít

Nový Xbox bude představen v květnu, na E3 pak hry

Xbox 360

- Oznámení autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Bylo jen otázkou času, kdy se předvedení PlayStation 4 vytasí se svou konzolí i Microsoft. Očekávalo se, že se tak stane dříve než na letošní E3 a včerejší oznámení tyto spekulace potvrdilo. 21. května, v sedm hodin večer, bude Microsoft pořádat tiskovou konferenci, na níž nový Xbox představí. Sledovat ji půjde i na internetu a samozřejmě i skrze Xbox Live.

Na tiskovce bude zřejmě představen základ hardwaru, základní funkce, vychytávky a prostě, jak Microsoft píše „ochutnáte budoucnost“. Pravděpodobně bude představeno i několik her, ale to hlavní z herního lineupu se čeká na letošní E3, kde nás, doufejme, Microsoft ohromí nějakým tím překvapivým titulem (který nebude jen pro Kinect).

Na E3 bude mít Microsoft svou tradiční konferenci. Konat se bude 10. června v sedm hodin večer a dle prohlášení Microsoftu zde bude představen kompletní lineup. Kdo ale naopak svou konferenci mít nebude, je Nintendo. Satoru Iwata se vyjádřil, že jelikož nemají žádný nový hardware k představení, raději budou své nové tituly prezentovat skrze menší akce a na výstavě samotné méně okázalým způsobem. Takže letos si píšeme „bez tiskovky Nintenda“.

Tagy: hardware

Zdroje: tisková zpráva,CVG,All Games Beta,Polygon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.