zavřít

Nové útočiště lidské rasy bude muset počkat, Everreach se odkládá

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Oznámení autor: Jan Slavík Komentáře: 0

Everreach: Project Eden působil od prvních upoutávek tak trochu jako „Mass Effect pro chudé“, ale to rozhodně nemá automaticky znít jako posměšek. Obzvlášť po tom, jak dopadl skutečný poslední Mass Effect, se chce říct – klidně bez olbřímího rozpočtu, ale hlavně srdcem! Na výsledek si však budeme muset počkat o trochu déle, než bylo původně v plánu. 

Že tvůrci zamýšlené září se svou hrou nejspíš nestihnou, si ti bystřejší z nás již dokázali vyvodit z faktu, že máme skoro listopad a Everreach nevyšel. Pokud jste se na hru těšili, netřeba házet futuristické flinty do žita, protože se nebude konat žádný gigantický odklad. Alespoň tedy pro dvě platformy: Nové datum vydání je prosinec 2019 pro PC a Xbox One a o něco méně příjemný rok 2020 pro PlayStation 4.

Všechny ostatní informace stále platí – bude se jednat o sci-fi singleplayer RPG se, zdá se, pevně danou postavou. Což samozřejmě nahrává příběhu, na němž pracuje Michelle Clough, která má v portfoliu i psaní právě pro Mass Effect.

Titulní Everreach je vesmírná korporace zabývající se kolonizací vzdálených světů. Podařilo se najít takový, který má potenciál stát se novým rájem naší rasy, ale sami víte, jak podobné utopické plány většinou dopadají. Jistě nebudou všechny věci, jak se zdají, pod povrchem se budou skrývat tajemství, možná dojde i na mocenské pletichy a tak všelijak podobně.

Hra by měla nabídnout přes osmdesát skillů a vylepšení v mohutném stromě, skrz něž si svou blonďatou hitech vojandu přizpůsobíte k obrazu svému. Následně po nich sáhnete během taktických soubojů, při nichž bude potřeba i využívat prostředí. Zkrátka nepřijde ani ten, koho baví bitvy ve vozidlech.

Everreach nevypadá špatně, prostředí se v upoutávkách jeví rozmanitě, spletitý strom dovedností slibuje bohatou hratelnost a příběh by vzhledem k autorce také mohl stát za to. Uvidíme v prosinci.

Tagy: akční sci-fi RPG střílečka vesmírná hra

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.