zavřít

Na app storu je k dostání česká hororová střílečka Dead Effect

iPad iPhone

- Oznámení autor: Adam Homola Komentáře: 0

Česká mobilní střílečka Dead Effect, kterou tvůrci ze studia inDev Brain oznámili teprve před pár měsíci, už je k mání na app storu. Hororová sci-fi akce z pohledu první osoby je k dostání pro iOS zařízení, konkrétně iPhone 4S+, iPad 2+, iPad mini a iPod 5. Během údajně pětihodinové singleplayerové kampaně postřílíte nemálo zombíků a projdete si klasické vesmírné prostředí známé z jiných her. Na likvidaci zombíků máte k dispozici více či méně tradiční zbraně a možnost zpomalit čas.

Vývojáři u příležitosti vydání vypustili ven i několik nových obrázků a video. Všechny kousky najdete v galerii a na video se můžete podívat pod textem. Nevím jak vám, ale mně zombíci i to prostředí hodně připomíná scény z Doom 3. Dead Effect má 371 MB a aktuálně stojí 3,59 eura. Do budoucna se navíc plánují i aktualizace, které mají být dostupné zdarma. Více se můžete dočíst na oficiálních stránkách hry.

...

Tagy: horor akční mobilní hry česká hra

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.