zavřít

Motorkáři ze Sons of Anarchy míří i do herního světa

PlayStation 3 Xbox 360

- Oznámení autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Seriál Sons of Anarchy u nás budete znát spíše jako Zákon gangu, který u nás uvedla Prima...

Seriál Sons of Anarchy u nás budete znát spíše jako Zákon gangu, který u nás uvedla Prima Cool. Jde o velmi populární kousek a tak není divu, že se našel vývojářský tým, který se rozhodl předělat jej do herní podoby se vším, co k tomu patří. Tedy snad. Původně se asi počítalo s browserovou multiplayerovkou, ale tu nyní Kurt Sutter, který seriál vytvořil, rázně smetl ze stolu.


Setkali jsme se včera s distributorem a já, FX i Fox určitě chceme udělat hru. A to opravdovou, na konzole, ne nějaký narychlo splácaný kus do browseru jen s multiplayerem. Chvíli to bude trvat, ale tak je to podle mě správné“. Pokud nevíte oč jde, Sons of Anarchy je přibarveným, leč ne nějak umírněným pohledem na fungování motorkářského gangu v Kalifornii. A ačkoliv tradičně s novými sezonami kvalita klesá, určitě ne natolik, abych vám seriál nedoporučil alespoň na zkoušku.

Co se týče samotné hry, těžko říct, co čekat. Je jasné, že vývoj je v plenkách, pokud se vůbec „narodil“ a momentálně bylo asi hlavní rozhodnutí investovat do vývoje plnohodnotného titulu. Co se týče žánru, můžeme zase jen hádat, nicméně formát seriálu by logicky nahrával GTA klonu. Nejspíše nemůžeme k tomuto projektu napírat mnoho nadějí, podobné přidružené projekty jen málokdy zvládnou přeskočit alespoň laťku průměrnosti, ale třeba se výjimečně zadaří. Sutter určitě není minimalista a nedávno celkem zkritizoval herní Walking Dead jako uspěchaný a nevyhovující.

Tagy: akční filmová hra

Zdroje: CVG

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.