zavřít

Milovníci RPG slavte, Wizardry konečně míří na GOG

Windows

- Oznámení autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

To to trvalo. Ale to čekání za to stálo. Konečně se na GOG dostávají brilantní RPGčka ze...

To to trvalo. Ale to čekání za to stálo. Konečně se na GOG dostávají brilantní RPGčka ze série Wizardry a to Wizardry VI: Bane of the Cosmic Forge, Wizardry VII: Crusaders of the Dark Savant, a Wizardry 8. Takže kromě jedněch z nejlepších RPG s otevřeným světem dostanete i možnost vidět přenos série do třetího rozměru. Wizardry VI a Wizardry VII vyjdou zítra na GOG v balíčku za šest dolarů včetně DOS verze a Gold verze a Wizardry 8 za deset dolarů. Takže si zase budete moci osahat rozsáhlý a neodpouštějící svět, propracovaný systém postav a vynikající systém tahových soubojů a managementu povolání.

Celkově je to vynikající nabídka a kdybyste se mne zeptali, jaké je nejlepší RPG, které se mi dostalo do pracek, řeknu vám Wizardry VII. A GOG vám teď ukáže, že tahle hra, respektive hry, nestárnou. Pokud tedy máte s kteroukoliv z těchto her zkušenosti, podělte se s námi a nostalgicky si zaslzte.

Tagy: fantasy RPG oldschool

Zdroje: tisková zpráva,GOG.com

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.