zavřít

Might & Magic Heores VII rozšíří trpasličí datadisk Trial by Fire

Windows

- Oznámení autor: Adam Homola Komentáře: 0

Zářijové Might & Magic Heroes VII už brzy rozšíří nový samostatný datadisk. Ten ponese název Trial by Fire a Ubisoft ho vydá 2. června. K jeho spuštění ani hraní nebudete původní hru vůbec potřebovat, tudíž zde mohou do rozjetého vlaku klidně naskočit i noví, sérií nepolíbení hráči. Hlavním tahákem datadisku mají být přitom trpaslíci a jejich frakce Fortress.

Vedle toho dostanou hráči také dvě nové příběhové kampaně, šest nových map do Skirmish a dva bonusové scénáře z pera Terryho B. Raye, jak oznámili vývojáři na webu hry. Toho si mohou někteří z vás pamatovat jako scénáristu čtvrtého dílu Heroes of Might & Magic.

Samozřejmostí je pak vylepšení mechanik z původní hry, které ale nebude dostupné pouze pro majitele datadisku. Ubisoft oznámil, že obecná vylepšení hratelnosti vydá i ve formě bezplatného patche pro všechny majitele sedmičky.

Might & Magic Heroes VII: Trial by Fire

Ta si různá menší i větší vylepšení hratelnosti bez pochyby zaslouží. Od nás si z recenze odnesla solidní sedmičku, přičemž hlavní kritika směřovala na technickou stránku hru, stejně jako u mnoha negativních reakcích uživatelů na Steamu. Datadisk, společně s vylepšením původní hry, by tak mohl výrazně napomoci kvalitě hry.

Tagy: strategie akční fantasy izometrické

Zdroje: Might and Magic homepage

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.