zavřít

LOTRO: Riders of Rohan odloženo o měsíc kvůli odladění

Windows

- Oznámení autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Pokud jste odstřihávali kusy metru do očekávaného data vydání koňácké expanze k onlinovce LOTRO jménem Riders of Rohan, tak šup pro lepidlo a dolepte si několik odstřižených dílků.

Expanze byla nyní odložena na 15. října, jak oznámila Kate Paiz. Proč k tomu odkladu došlo?


Jednoduše, betatest byl úspěšný a tak bylo odhaleno několik problémů, které je třeba vyřešit. „Díky aktivitě beta testerů jsme dokázali identifikovat věci, které je třeba před vydáním vyřešit. Aby k tomu došlo a my přidali produkt co nejvyšší kvality, potřebujeme více času. Rozhodli jsme se tedy odložit vydání na 15. října. Chápeme, že se mnoho hráčů těšilo a budou touto zprávou rozladěni, a proto jako poděkování za vaši trpělivost dostanou všichni, kdo si hru předplatili dárek“, vysvětluje Paiz.

Což není tak špatné. Měsíc není tak moc a pokud je to cena za schůdnější launch, je více než snesitelná. O jaký dárek se tedy bude jednat? Ti, kdo si hru předplatili dostanou 500 Turbine bodů a batoh konzumovatelných předmětů, který se jim na účtu objeví 5. září. A ve hře je chystána akce ku příležitosti oslav narozenin Froda a Bilba.

Tagy: fantasy RPG mmo pán prstenů

Zdroje: MMORPG

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.