zavřít

Lego Marvel's Avengers shrne rovnou šest komiksových filmů

PlayStation 4 Windows PlayStation 3 3DS Xbox 360 VITA Wii U Xbox One

- Oznámení autor: Honza Konfršt Komentáře: 0

Na konci ledna se mohou hráči těšit na další z nevyčerpatelné řady LEGO her, tentokráte na titul Lego Marvel's Avengers. Jeho název jasně napovídá, co bude náplní hry a především také to, jakých postav se hráči budou moci ujmout. Vybírat přitom opět půjde z velké řady platforem, neboť jak je u studia Traveller's Tales dobrým zvykem, tak své hry vydávají prakticky na vše, co má k dispozici displej a alespoň jednu analogovou páčku.

Lego Marvel's Avengers je druhý díl LEGO série zasazený do univerza komiksového Marvelu. Těšit se tím pádem můžeme na řadu komiksových hrdinů z rovnou šesti marvelovských filmů. Řeč je konkrétně o obou dílech Avengers (pochopitelně), o dvojici filmů s Kapitánem Amerikou, o Thorovi a jeho Temném světu a konečně se také hra inspiruje třetím Iron Manem.

Pokud je tedy kombinace marvelovského univerza a LEGO her obecně vaším šálkem kávy a je vám po chuti odlehčená hratelnost ruku v ruce se světem komiksu, tak se máte nač těšit. Ostatní možná jen mávnou rukou nad tím, kolikátý že tento přírůstek do kostičkované série to vlastně je. Každopádně, přesvědčit se o kvalitách hry a o stále přítomném smyslu pro humor nového Lego Marvel's Avengers budeme moci 29. ledna.

Tagy: komiks lego akční Marvel adventura plošinovka lego marvel

Zdroje: PC Gamer

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.