zavřít

LEGO Batman 3: Beyond Gotham vás na podzim zavede do vesmíru

PlayStation 4 Windows PlayStation 3 3DS Xbox 360 VITA Wii U Xbox One

- Oznámení autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

TT Games nezahálejí a chrlí jednu LEGO hru za druhou. Na podzim se tedy dočkáme hry LEGO Batman 3: Beyond Gotham, ve které si Batman přiveze nový vesmírný kostým, což nezapomenou v první upoutávce okomentovat ostatní hrdinové Batman universa. Společně s nimi musí Batman zastavit Brainiaca, který se snaží zničit Zemi, což asi nikoho nepřekvapí.

I když, Brainiac vlastně Zemi nechce zničit, pouze zmenšit do své kolekce miniatur. V LEGO Batman 3: Beyond Gotham se objeví šílených 150 hrdinů i záporáků z DC universa, které si postupně odemknete v průběhu hraní. Poněvadž se děj odehrává zhusta mimo Gotham, hrdinové si do boje s Brainiacem přinesou nové schopnosti i nástroje.

Krom vesmíru se podíváme do Batmanovy jeskyně, věže Justice League a nebo útrob Bat počítače, kde na hráče čeká řada virtuálních výzev, závodů, zkoušek a tak dále.

LEGO Batman 3: Beyond Gotham vyjde letos na podzim pro PC, PS3, PS4, Xbox One, X360, Wii U, PS Vita a 3DS.

Tagy: komiks lego akční kooperace

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.