zavřít

Kooperativní akci The Division 2 čeká ještě otevřená beta

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Oznámení autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Redakční dojmy z uzavřené bety The Division 2, která probíhala minulý týden, si už u nás můžete přečíst, zřejmě ale budete mít i vlastní možnost si hru před vydáním ještě vyzkoušet. Betu provázely menší technické problémy, ať už s padáním serverů, nebo nedořešeným systémem pozvánek, druhé otevřené kolo by tedy mohlo minimálně suplovat zátěžový test.

Na množství nedodělků a padání hry si stěžovalo poměrně hodně hráčů a vývojáři na jejich dotazy a připomínky reagovali během víkendového livestreamu. V něm jeden z tvůrců The Division 2 mezi řečí zmínil, že probíranou chybu do otevřené bety opraví. Zatím se tedy neví, kdy bude probíhat, ale víme, že bude.

Uzavřená beta probíhala od čtvrtka do dnešního rána a byla určená hráčům s předobjednávkami plus malé skupince vyvolených, kteří prošli přes výběrový formulář nebo pozvánku od kamarádů. V redakci se nám povedlo z PlayStationu 4 pozvat ostatní do PC verze, což by teoreticky nemělo být možné, takže snad Ubisoft podobná zaškobrtnutí stihne do otevřené bety, potažmo do vydání, opravit.

Washingtonská odpověď na newyorskou otázku v podobě The Division 2 vychází 15. března na Uplay, Epic Games Store, PlayStation 4 a Xbox One, vývojáři tedy mají měsíc na opravy těch nejvážnějších problémů. Z prvních ohlasů se zatím zdá, že je dvojka jedničce až příliš podobná, a dokonce některým hráčům připadá jen jako její další mapa. Během otevřené bety to v nejbližší době budete moct posoudit sami.

Tagy: akční RPG střílečka Ubisoft

Zdroje: Livestream

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.