zavřít

Kompletní edice Mortal Kombat XL vyjde i na PC - přes víkend můžete zdarma hrát online betu

iPad iPhone Android PlayStation 4 Windows PlayStation 3 3DS Xbox 360 Xbox One

- Oznámení autor: Václav Pecháček Komentáře: 0

Nejdřív se na ně nedostalo, ale teď si mohou PC hráči Mortal Kombat X oddechnout. Kompletní edice nejnovějšího člena legendární mlátičkové rodinky, která se jmenuje Mortal Kombat XL, se totiž konečně objeví i na Steamu. Přinese s sebou krom jiného vylepšený síťový kód a nové bojovníky i skiny, které byly dosud dostupné pouze na konzolích. Navíc si můžete XL obsah vyzkoušet přes víkend (do 29. srpna) zadarmo v rámci MKXL Enhanced Online bety.

Sestavu ve hře figurujících postav doplní po vydání XL obsahu pro PC verzi MKX Leatherface z Texaského masakru motorovou pilou, dále pak Vetřelec, Bo‘ Rai Cho a Triborg. Ti všichni byli součástí druhého „Kombat Packu“, který se na konzolích objevil už dříve, ale na PC se doposud nedostal. Kompletní edice bude samozřejmě obsahovat i postavy z prvního balíčku, ve kterém jste mohli najít Jasona Voorheese, Predátora, Tanyu a Tremora.

Těžko říct, jestli někdo čekal, že se Mortal Kombat XL na PC nakonec přece jen objeví. Inu, stalo se. Snad díky velkému ohlasu hráčů v anketě na Twitteru. I kdyby ale tvůrci použili anketu jen k vylepšení své image a na PC verzi pracovali už dříve, je to jedno. Podstatné je, že majitelé PC verze MKX o nic nepřijdou.

Zdroje: PC Gamer

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.