zavřít

Kingdom Come nevyjde na tři části – první hra nabídne uzavřený příběh s šancí na pokračování

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Oznámení autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Velmi zajímavou informaci poskytl Tobias Stolz-Zwiling z Warhorse pro server Game Watcher. Na otázku, proč se tvůrci rozhodli rozdělit Kingdom Come: Deliverance na tři části, a jak se to promítne do úkolů ve hře, odpověděl, že tým opustil myšlenku rozdělení na tři části. „Potřebovali jsme hru rozdělit na několik menších částí kvůli Kickstarteru. To už ale neplatí. Tenhle nápad jsme změnili a vydáme regulérní RPG hru Kingdom Come: Deliverance, která bude mít uzavřený příběh. Následující hra už bude Kingdom Come 2 (to není oficiální jméno) a nabídne nový příběh, mapu a další věci.“

Kontaktovali jsme Jiřího Rýdla z Warhorse a ten nám tuto informaci potvrdil. Takže už neplatí, že hra bude příběhově rozseknutí na tři díly, Kingdom Come: Deliverance bude mít uzavřený příběh a půjde o plnohodnotný, nerozkouskovaný titul.

Další otázka vyvstává z faktu, že na Kickstarteru hra nabízela v rámci vyšších příspěvků za odměnu i druhý a třetí akt. Ti, kteří si zaplatili tyto vyšší úrovně příspěvků o nic nepřijdou, podle Rýdla studio plánuje, že prostě podporovatelům na této úrovni místo druhého a třetího aktu nabídne zdarma další Kingdom Come hry, až vyjdou. Nicméně, tým se prý momentálně soustředí na dokončení první hry, která už je nyní větší než si tvůrci původně slibovali. Další díly budou řešit až po dokončení Deliverance. 

Tagy: RPG historická česká hra

Zdroje: GameWatcher,vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.