zavřít

Ještě nemáte Kingdom Come? Vyzkoušejte si ho o víkendu zdarma

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Oznámení autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

České Kingdom Come: Deliverance se v posledních měsících dostalo do ultravýhodných slevových akcí a balíčků, takže předpokládám, že pokud vás středověké RPG aspoň trochu zajímá, už ho dávno máte. Jestli jste ale náhodou všechny tyhle slevy prospali, Warhorse pro vás má neodolatelnou nabídku – víkend hraní zdarma.

Jde o nabídku exkluzivní pro PC hráče, tři dny bezplatného hraní si totiž užijete jedině na Steamu. Mimo to je teď Kingdom Come: Deliverance v 50% slevě, základní hru pořídíte za necelých 15 eur (skoro 400 korun). Menší, pětadvacetiprocentní sleva se vztahuje na Královskou edici, kde najdete hru spolu se všemi dodatky a vyjde vás na 30 eur (necelých 800 korun). I na jednotlivých DLC něco málo ušetříte.

Víkendovému hraní zdarma tak brání maximálně vaše rychlost stahování, Kingdom Come není z těch nejmenších. Na druhou stranu podle všeho ve Valve víkendy trvají až do pondělí, proto prostor pro vaše testování i slevové akce končí až 9. září ráno.

Tagy: RPG historická česká hra

Zdroje: Steam

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.