zavřít

Izometrické RPG Path of Exile vyjde na PlayStation 4

PlayStation 4 Windows PS4 Pro

- Oznámení autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Exkluzivity jsou důvodem, proč se odhodlat k nákupu určité herní platformy, ovšem Path of Exile je jedním z důkazů, že trpělivost často přináší růže. Na PC tohle free-to-play akční RPG vyšlo už v roce 2013, na Xbox One se dostalo loni a letos se ho konečně dočkají také fanoušci Sony. Spolu s verzí na PlayStation 4 hráči na všech platformách během prosince dostanou i nové rozšíření.

Těžko říct, jestli je to náhoda, nebo jestli Grinding Gear Games s tímhle portem přispěchali na poslední chvíli, ale ve světle nedávných událostí kolem Diabla na letošním Blizzconu cítím z oznámení Path of Exile na PlayStation jistý výsměch. Na mobily sice ještě nevyjde, ale to může být jen otázka času – a šikovného PR oddělení.

Žerty stranou, port Path of Exile se na PlayStation dostane někdy během prosince, z hlediska marketingu bych vsázela na to, že skoro určitě ještě před Vánocemi. 7. prosince vyjde na Xbox One a PC expanze 3.5.0 s dosud neoznámeným obsahem, který v průběhu měsíce vývojáři doplní i na PlayStation 4, takže dostanete tu stejnou hru.

V ní si můžete vybrat ze sedmi herních tříd, které více či méně naplňují klasické fantasy ARPG stereotypy, od šermíře po templáře a čarodějku, u každé pak ještě volíte ze tří dalších vývojových stromů schopností, jež jde dál modifikovat pomocí drahokamů. Schopnostmi a kouzly kosíte hromady monster, ze kterých padají ještě větší hromady předmětů a levelujete šťastně až do smrti, a pokud neumřete, budete levelovat navždy.

Tagy: akční RPG izometrické diablovka

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.