zavřít

Herní nabídku World of Tanks rozšíří na konci ledna "retro" mód s kostičkovanými tanky

Windows Xbox 360

- Oznámení autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Netuším, jak moc si hráči World of Tanks potrpí na realistické zpracování vzhledu a zvuků svých ocelových hraček, ale jestli jim na uvedených aspektech záleží, raději by se měli od 26. ledna dívat jinam, až se halda hráčů pustí do hraní nového Winter Showdown módu. Vývojáři z Wargaming.net totiž v novém módu udělají z tanků pojízdné hračky, které jako by vyjely z Notchova Minecraftu, a namísto střel likvidují nepřátele s pomocí "pufanců". Jen si pusťte video a bude vám jasné, proč jsem citoslovce použil.

Video z Winter Showdown je zábavné, lhal bych, kdyby říkal, že není. Ale máte vlastní oči a názor, proto raději shrnu Winter Showdown obsahově.

Winter Showdown nabídne jednu novou mapu, medaili s názvem Operation Winter pro úspěšné hráče, ale hlavně tři speciální tanky a možnost bojovat v četách o pěti tancích namísto tří. Jenom v rámci Winter Showdown tak můžete zažít boj dvou pětičlenných čet na obou stranách nebo souboj 10 proti 10.

Mezi trojicí tanků, upravených pro Winter Showdown, se nachází těžký Mamoth pro boje na blízko, Polar Bear pro boj na dálku (sniper tank), zatímco rychlý Arctic Fox plní roli tanku průzkumného. Zajímavostí nového módu je rovněž munice, kterou střílíte na kolegy v četě, abyste je uzdravili.

Winter Showdown spustí Wargaming pro hráče v Evropě 26. ledna příštího roku.

Tagy: akční

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.