zavřít

Hardcore survival Green Hell sází na realističnost. Trpět bude tělo, mysl i žaludek

Windows

- Oznámení autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Simulátory přežívajících trosečníků zjevně ještě neřekly své poslední slovo. Žánr se neustále rozrůstá o nové kousky, které většinou nenabízí nic moc nového. Snad to neplatí o připravované novince. Green Hell není o přežití na německém závodním okruhu Nürburgring, ale v srdci amazonského pralesa, kde proti vám stojí divoká fauna, tropické nemoci a vaše vlastní osamělá mysl.

To, že krásné exotické prostředí umí být opravdu vražedné, nám dokázal už survival Stranded Deep. I džungle v Green Hell vypadá na pohled lákavě, ale stačí odhrnout jeden list, a už berete nohy na ramena. Bezejmenný pán se zde ocitá z neznámých příčin, klasicky si nic nepamatuje a touží jen a pouze po přežití.

Začnete výrobou jednoduchých nástrojů, pokusíte se ulovit něco k snědku a postupně si vybudujete nový domov. Ve velmi nepřátelském prostředí. Když se vás nepokusí zabít vyhladovělá šelma, tak to připadne na vrub pijavicím, komárům, hnisajícím ranám, nebo se jednoduše zblázníte.

Trailer to jen naznačuje, ale 20minutové záběry z hraní ukazují důraz na realističnost a pěkně nechutné praktiky. Pokud nechcete přijít o ruku vlivem zanícení, oberte opodál tlející zdechlinu o červy a nechte je vyžrat vám z rány hnis…

V závěru videa se dozvíte, že vám společnost dělá ještě někdo jiný. Někdo, kdo chodí jen po zadních a nedisponuje hustou srstí. Džungle skrývá různá tajemství, která se pokusíte odhalit v příběhovém módu, v němž vám dělá společnost rádio a hlas vaší milované. Survival Green Hell se v létě chystá na Steam do Early Accessu, který má trvat tři měsíce. Ale víte, jak to chodí.

Tagy: exotika simulace survival hardcore

Zdroje: PC Gamer

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.