zavřít

Fox chystá akční komediální seriál Battlefield: Bad Company

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Oznámení autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Vida. Nejen, že se spousta tvůrců, prestiže a nových nápadů přelévá z mainstreamového...

Vida. Nejen, že se spousta tvůrců, prestiže a nových nápadů přelévá z mainstreamového západního kina do mainstreamové západní televize (z níž tu oficiální cestou chytíme pár lepších výškrabků), ale možná se sem přesune i adaptování her. Fox totiž začal pracovat na seriálu Battlefield: Bad Company, který by měl být samozřejmě akční, ale s nemalou dávkou humoru.


Což není zase tak úplně zcestné, když si vzpomenete na první hru a její propagaci. Samozřejmě, vše záleží na míře a stylu humoru, stejně tak se díky tomu může vše propadnout do pekel. Celý projekt zaštiťuje John Eisendrath, který stál za oblíbeným (a dle mne velmi přeceňovaným) Alias. Každopádně, hlavními hrdiny by měli být vojáci z původní hry, kteří se vykašlali na armádu a pokračují v soukromém sektoru.


Brzy se ale vše pokazí, ve chvíli, kdy čtyři hrdinové zjistí, že působí jako čistící jednotka pro důstojníka, který je poslal na mise ne zcela legální. Ten se jich rozhodne na to konto zbavit. Což zní poněkud klišovitě, ale co na tom. Pokud by se podařilo vytvořit dobrý akční/ válečný seriál, který se nebojí drsnějšího humoru, byla by to celkem výhra. Dodejme, že na pozici výkonného producenta je mimo jiných i Patrick Bach z Electronic Arts.

 

Tagy: seriál humor akční válečná

Zdroje: Deadline

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.