zavřít

EA oznamuje The Sims 4, hru vydá příští rok

Windows MAC

- Oznámení autor: Petr Poláček Komentáře: 0

(Aktualizováno) Časy, kdy značka The Sims byla pro EA příkladnou dojnou krávou už jsou sice pryč (vrátit se mohou, o tom žádný), ale vedení firmy této sérii pořád věří, jinak by dnes nebyl oznámen čtvrtý díl, který vyjde příští rok na PC a Mac. The Sims 4 vyvíjí opět studio Maxis, a ještě než se společně podíváme na první informace o hře, poslužte si emotivním vyjádřením z tiskovky, které fanoušky The Sims jistě přivede až k slzám z dojetí:

„Série The Sims žije z nadšení a kreativity milionů fanoušků po celém světě. Jejich neutuchající oddanost značce zapaluje kreativní oheň vývojářů, podněcuje je k neustálému vylepšování a inovacím jedné z nejúspěšnějších herních simulací vůbec, která celosvětově prodala přes 150 milionů kopií.“

Tak jak? Už s dojetím hledíte na poličku plnou Sims her a datadisků a žhnete zvědavostí, co přinese čtvrtý díl? Pokud ne, asi tahle zpráva není určena právě vám a můžete se v klidu vrátit k hraní ...třeba Neverwinter. Pokud jste cílovkou, čtěte dál.

Tisková zpráva vyloženě zmiňuje, že půjde o „singleplayer offline zážitek,“ což je zjevné podkuřování všem hráčům, kterým nevonělo a stále nevoní nutné připojení k internetu při hraní SimCity.

Jinak je tiskovka dost nekonkrétní a hovoří o intuitivnějších nástrojích pro personalizaci vlastního světa a sdílení vlastních výtvorů a zážitků s přáteli a fanoušky.

Hra byla jinak v průběhu dneška nejdříve představena skalním fanouškům série, přičemž někteří z nich dostali šanci popovídat si o novém dílu Sims přímo s tvůrci. Kdy se ty samé informace dostanou k široké veřejnosti, zatím jasné není, ale prý máme sledovat oficiální stránky hry.

Tagy: simulace společenská

Zdroje: tisková zpráva,@CurtisParadis

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.