zavřít

Double Fine Adventure byla oznámena jako Broken Age

Windows MAC

- Oznámení autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Před rokem a pár dny se na Kickstarteru podařilo tvůrcům z Double Fine vybrat od hráčů přes tři mega babek na svůj adventurní projekt nazvaný lakonicky „Double Fine Adventure“. V mezičase na hře pracovali a lidem, co přispěli, zpřístupňovali informace o vývoji, které odmítali pustit ven (ptali jsme se). Nyní však konečně udělali krok ze tmy. Spustili homepage projektu Broken Age, což je název, kterým si v databází konečně můžeme přepsat ono Double Fine Adventure. A k tomu přihodili úvodní promo obrázek a základní informace.

Broken Age hodlá vyprávět paralelně se odvíjející příběh dvou lidí, dívky a chlapce, v obou případech potížistů, co by se rádi postavili systému. Zatímco dívka byla vesnicí zvolena jako ideální kandidátka na obětinu pro příšernou příšeru, chlapec si žije osamělým životem na vesmírné lodi, kde se o něj stará rezidentní počítat, prý takřka s mateřskou láskou. Oba dva se však chtějí diktátu, který si nezvolili, ale byli do něj uvržení, vzepřít. A právě tím začnou mnohá dobrodružství, která vytvoří náplň Broken Age.

Více zatím vtipálci z Double Fine neprozradili, takže za ně dodám, že na vývoj hry je stále možné přispět (a tím si ji de facto už nyní koupit a zajistit si tím také přístup k betě) na homepage Double Fine. Toť vše, co na to říkáte?

Tagy: Indie adventura crowdfunding

Zdroje: Broken Age

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.