zavřít

Do Cities: Skylines v DLC Sunset Harbor zavítají rybáři

Windows PlayStation 4 Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Oznámení autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Skvělá budovatelská strategie Cities: Skylines i pět let od svého vydání (vážně, 10. března měla narozeniny) nepřestává chrlit nový obsah. Jinak to v Paradox Interactive vlastně ani neumějí. Příští týden proto můžete skočit po dalším rozšíření Sunset Harbor, které kromě rybaření přidá i nové možnosti přepravy osob.

Hlavní předností DLC Sunset Harbor je nový druh podnikání – rybolov. U vodní plochy zbudujete přístav, zavedete některé ze čtyř nových vyhlášek, aby se na trhu neprodávaly shnilé ryby (Islanďané mají se svým hákarlem smůlu) a už budete jen sledovat, jak se rybičky dostávají do úst vašich občanů.

Rybolov vyžaduje vodní plochu, ale co když se ocitnete na mapě bez přístupu k vodě? V takovém případě vás nebude tolik trápit absence ryb, ale vody jako takové. Proto se v rozšíření objevují čističky vody, které jako kouzlem udělají z odpadní vody tekutinu, kterou je možné znovu použít.

zdroj: Paradox Interactive

Sunset Harbor přidá do Cities: Skylines ještě nový systém meziměstské autobusové dopravy, ekologické trolejbusy, neekologické cestování vrtulníky, lidé se mohou pobavit v malých letadlech a obecně celý přepravní průmysl dozná značných změn a bude mnohem víc provázaný. Nakonec vyzkoušíte vybudování nového velkoměsta na jedné z pěti nových map.

Sunset Harbor vyjde už 26. března na počítačích, PlayStationu 4 a Xboxu One. Tvůrci kromě toho chystají další Content Creator Pack obohacující architekturu města a nové rádiové stanice. I tyto dodatky by měly dorazit v průběhu příštího týdne.

Tagy: strategie dlc budovatelska přístav

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.