zavřít

DLC Industries přinese do Cities: Skylines propracovaný průmysl

Windows Xbox One

- Oznámení autor: Václav Pecháček Komentáře: 0

Nejlepší městská budovatelská strategie dneška se sebou stále ještě není spokojená a dál se ambiciózně rozrůstá. Cities: Skylines chystá další DLC, tentokrát s názvem Industries, jehož hlavním zaměřením je průmysl. Odteď si budete moct nastavit všechny potřebné procesy a sledovat, jak z jednotlivých šroubků postupně vzniká auto nebo lednička.

Díky novým specializovaným budovám se můžete postarat o vskutku úplně celý výrobní proces, od těžby materiálu přes jeho zpracování až po samotnou konstrukci výsledného produktu. Pokud bude vše fungovat, jak má, vaším industriálním zónám se zvýší úroveň a budou efektivnější. Což vám samozřejmě přinese do kapsy více peněz.

Kromě těžkého průmyslu přibyde i simulace pošty, takže vaše silnice brzo zaplaví poštovní dodávky. Aby se z toho doprava nezhroutila, možná by nebylo špatné využít třeba nové nákladní letiště, které by mohlo ulevit asfaltovým tepnám propojujícím jednotlivé končetiny vaší metropole. A to všechno si můžete užít na pěti nových mapách.

I pro neplatiče, kterým bude 23. října líto za DLC vypláznout nějakých těch patnáct eur, se něco najde. Všichni hráči díky updatu zdarma mohou označit některé historické budovy za chráněné a postavit na silnice mýtné budky, které sice zpomalí provoz, ale zato díky nim uslyšíte slastné cinkání zlaťáčků v trezoru.

A ještě něco. Když zavítáte do obchodu vydavatele Paradox, můžete si minulá DLC pořídit s padesátiprocentní slevou. Ideální šance dohnat některé manažerské resty.

Tagy: strategie budovatelska

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.