zavřít

Disney oznamuje sandboxový titul Disney Infinity

Windows PlayStation 3 3DS Xbox 360 VITA Wii U

- Oznámení autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Jack Sparrow, Příšerky s r.o., Úžasňákovi a další hrdinové od Disneyho se objeví v nově...

Jack Sparrow, Příšerky s r.o., Úžasňákovi a další hrdinové od Disneyho se objeví v nově oznámené sandboxové hře Disney Infinite. Základem zážitku by mělo být hraní se známými postavami z filmů Disneyho, potažmo Pixaru (který pod Disneyho spadá) v rámci otevřeného světa, kde hráči budou moci i vlastní příběhy v rámci editoru úrovní tvořit. Ačkoliv se vám to nemusí zdát jako zajímavé, pro Disneyho jde o celkem významný titul a přiznejme si, jeho cílová skupina je asi v trochu nižším věku, než je ten průměrný u hráče Zaklínače (doufám). Ale na druhou stranu, to se říkalo i o LEGO hrách a jak je docení hráč každého věku.


Set základních postav půjde rozšiřovat o sběratelské figurky, které vám následně hra přenese do universa Disney Infinite a v základu zde bude 40 postav, které půjde logicky donekonečna rozšiřovat. Při launchi by mělo být možné přidat dalších 17 postav skrze sběratelské figurky. Základní mód by měl být akční puzzlová hra, která bude mít příběhový základ – pravděpodobně několik linií podle daných světů.

V Toy Box Mode budou moci hráči následně dotvářet vlastní světy a dobrodružství, ideálně prý v součinnosti s tím, jak si budou hrát s danými reálnými figurkami. Ale tak to už bude na každém hráči. Titul vyjde na PS3, PC, X360, WiiU, PS Vita a 3DS někdy v červnu tohoto roku. Za hrou stojí Avalanche Software, kteří pracují na klasických herních adaptacích filmových titulů Disneyho.

Tagy: akční puzzle sandbox plošinovka

Zdroje: tisková zpráva,All Games Beta

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.