zavřít

Director’s Cut verze Deus Ex: Human Revolution vás vyjde levněji, pokud vlastníte původní hru

Windows PlayStation 3 Xbox 360 Wii U

- Oznámení autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Nic nezlepší pochmurnou náladu z upršeného počasí tak spolehlivě, jako dobré zprávy, které k nám doputovaly od Square Enix. Vydání Director’s Cut verze Deus Ex: Human Revolution pro PC a všechny možné konzole je sama o sobě příjemná záležitost. Troufnu si ale říci, že bude ještě příjemnější s cenami, které si Sqeeenix za ultimátní PC verzi Human Revolution hodlá říct, až hra 25. října na Steamu vyjde.

Ze všeho nejdříve si ale přečtěte podrobnější informace o myriádě vylepšení, které Director’s Cut verze hry přináší. Krom využití tabletu jako druhé obrazovky, komentáře vývojářů k jednotlivým prvkům přímo ve hře a upravené AI bossáků můžete čekat třeba vylepšenou grafiku. A to všechno vás bude stát maximálně 20 Euro. Ovšem pozor, tuhle sumu za hru na Steamu zaplatíte, jen když nevlastníte původní verzi Deus Ex: Human Revolution. Jinak řečeno, vyšperkovaná verze hry vás přijde sakum prásk na 20 babek, ale pokud už Human Revolution na Steamu vlastníte, bude vás upgrade na Director’s Cut verzi stát mnohem méně!

Jak je uvedeno na Squeenix blogu, pokud vlastníte základní hru bez DLC, zaplatíte za Director’s Cut jenom 8 Euro. Pokud vlastníte na Steamu základní hru a DLC Missing Link, přijde vás Director’s Cut jenom pouze na 4 Eura. Je třeba zdůraznit, že výše uvedené upgrady se vztahují opravdu jen na Steam verzi hry. Nic z výše uvedeného tedy neplatí pro konzolové verze.

...

Slyším sice hlasy, které reptají nad tím, že by měly za zmíněná vylepšení vůbec něco platit, když už vlastní základní hru. A beru je v potaz jako validní. Na druhou stranu, různé Game of the Year a Director’s Cut edice her obvykle vůbec nenabízejí možnost upgrade ze základní verze za nižší cenu. Od Square Enix jde o vstřícný krok, tak to alespoň vnímám, a o upgrade na Director’s Cut je v mém případě rozhodnuto. Co na to říkáte vy?

Tagy: stealth akční sci-fi kyberpunk

Zdroje: Square Enix blog

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.