zavřít

Chris Sawyer zkusí své štěstí s mobilní verzi Transport Tycoon

iPad iPhone Android

- Oznámení autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Chris Sawyer se probral z tvůrčího kómatu a připravuje oficiální mobilní verzi svého magnum opus Transport Tycoon. Jak naznačuje kratičká videouputávka na transporttycoon.com, vyjde mobilní verze Transport Tycoon na iOS a Android platformy ještě v průběhu tohoto roku.

Vlastně by to byla velmi zajímavá zpráva, kdyby už na Androidu nebyla k dispozici poněkud rozvrkočená, ale jinak docela funkční mobilní verze OpenTTD - léta vyvíjená fanouškovská nápodoba Transport Tycoon, která původní Sawyerův koncept dotáhla do netušených šířek a hloubek včetně parádního multiplayeru. Přesto bude z prosté zvědavosti zajímavé sledovat, s čím Sawyer ve své mobilní verzi Transport Tycoon přijde.

...

Mobilní Transport Tycoon nabídne dle informace z tiskové zprávy velmi pečlivě přepracovanou verzi původní hry pro dotyková zařízení, která zachová všechny prvky, co z původní hry z roku 1994 učinily herní klasiku. Více se však tisková zpráva o konkrétních detailech nezmiňuje.

Jen doufám, že to s mobilní verzí TT nedopadne jako s Locomotion – byl to de facto nepříliš povedený klon TT s ošklivějším vzhledem, méně přehledným uživatelským rozhraním a haprujícím ekonomickým modelem. Snad to Sawyer podruhé nedopustí, když už se tedy vydrápal z tvůrčího důchodu a rozhodl se stále populární značku trošičku podojit na populárních mobilních platformách. Jakmile budou o mobilní verzi TT k dispozici podrobnější informace, uráčíme se vám je naservírovat až pod ctěné nosy.

Tagy: strategie mobilní hry budovatelska

Zdroje: Transport Tycoon

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.