zavřít

Assassin’s Creed IV bude mít vlastní aplikaci The Watch

iPad iPhone Android PlayStation 4 Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Oznámení autor: Adam Homola Komentáře: 0

Co by to bylo dnes za blockbusterovou hru, kdyby ji vydavatel nepodpořil něčím navíc. V případě Halo 4 to byl třeba hraný seriál, v případě Assassin’s Creed IV: Black Flag si pro nás Ubisoft připravil speciální aplikaci pro telefony a tablety s názvem The Watch. Aplikace bude dostupná pro všechny platformy zřejmě až kolem vydání hry, ale teď se k ní můžete dostat skrze předobjednání ACIV. Povedený trailer na The Watch si můžete prohlédnout po rozkliku:

K čemu že vám The Watch bude? V aplikaci najdete spoustu novinek ze světa Assassin’s Creed, chystané akce (např. gamescom 2013), výběr fanouškovských kreseb s AC tématikou. Navíc tam budete mít i nějaké menší a jednoduché hříčky - z traileru jedna z nich připomíná hledání skryté knihy v obrázku, samozřejmě pod tísní časového limitu.

...

Chybět nebudou ani jakési mise, kvízy, hádanky, kontrakty a samozřejmě hromada achievementů, odměn, odznáčků a podobných nezbytností. Popravdě to vypadá docela pěkně, k předobjednávce je to zdarma a pokud vás to zabaví a obohatí to zážitek ze hry, tak proč ne? Ubisoft připravil na The Watch taky moc hezký trailer, který vám všechno vysvětlí, ale jestli bude The Watch nějak provázaná přímo se samotnou hrou, už neprozradí.

Tagy: aplikace akční adventura historická 3rd person

Zdroje: Assassins Creed homepage

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.