zavřít

American McGee připravuje karetní strategii Hell Invaders

iPad Windows

- Oznámení autor: Ladislav Loukota Komentáře: 0

American McGee sice zvažuje obstarání práv na další Alenku, jeho studio Spicy Horse Games však mezitím odhalilo titul s pracovním názvem Hell Invaders. Má se jednat o hybrid mezi sběratelsky karetním titulem a real-time strategií zasazený do podsvětí (proto je v názvu "Hell"). Namísto abstraktiního soupeření panáků, tak častého mezi karetními hrami, počítá Hell Invaders s 3D panáky na 3D pozadí. Různorodé čachty s kartami však nemají chybět.


Kromě nezbytné singleplayerové kampaně má Hell Invaders obsahovat i PvP arény i sociální prvky spoléhající na vyměňování a management karet samotných. Spíše než plnokrevný titul tak Hell Invaders bude čímsi jako midcore hrou, ani ne casual, ani ne hardcore řežbou, trochu podobně jako F2P Akaneiro od stejného studia. 

Jméno Hell Invaders se má ještě změnit. Prozatím se hra šteluje na podzimní vydání pro PC, Mac, Linux a tablety, přičemž jméno distributora je stále ještě ve hvězdách.

Tagy: strategie karetní

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.