zavřít

Akční Rogue Trooper vyjde v remasterované Redux verzi

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Switch

- Oznámení autor: Adam Homola Komentáře: 0

Trochu zapomenutá střílečka z roku 2006 Rogue Trooper se znovu hlásí o pozornost. Respektive se o něj přihlásí Rogue Trooper Redux, remasterová verze původní hry. Ta vyjde brzy na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch. Byť se to nemusí zdát, Rogue Trooper vyšel už před více než deseti lety a se svým systémem krytí o fous předběhl dobu. To ostatně udělal i Kill Switch a další hry, ovšem krytí z pohledu třetí osoby opravdu zpopularizoval první díl Gears of War, který vyšel jen několik měsíců po Rogue Trooper.

Zatímco původní hru mají na svědomí Rebellion, o Rogue Trooper Redux se starají tvůrci ze studia TickTock Games. Ti mají za sebou spoustu více či méně známých titulů, ale podíleli se například na remasteru Worms World Party, nebo obou dílů strategie Z.

Zápletka Rogue Trooper je založená na stejnojmenném komiksovém stripu z britského sci-fi komiksu 2000 AD. Jste posledním existujícím geneticky upraveným vojákem, imunním vůči toxické atmosféře planety Nu Earth, který bojuje ve vleklé válce proti vojskům uskupení Nort. Ve hře můžete kromě základních zbraní používat speciální schopnosti a útoky, následně je vylepšovat, nechybí ani trocha plížení, ale primární důraz je kladený na pohyb po bojišti a využívání krytu a různých zbraní. 

Připomeňme, že původní hra je k mání na GOG za cca 250 Kč a v digitálním balení najdete i soundtrack. 

Tagy: akční sci-fi 3rd person third person remaster

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.