zavřít

Warlords IV, World of Warcraft, Colonies

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Počátky série tahových strategií Warlords se datují od roku 1989.

Postupně jsme se mohli seznámit se třemi hrami zasazenými do stejného středověkého fantasy světa obohaceného o prvky RPG. Po delší odmlce se mohou fanouškové série těšit ještě letos na její nové pokračování, které nese název Warlords IV: Heroes of Etheria. To se má opět vrátit k původním tahovým kořenům, i když bude obsahovat prvky RPG a hrdina v něm sehraje důležitou aktivní roli. Oproti svým předchůdcům bude hra vybavena řadou novinek. Kromě nové kampaně to bude např. i nový systém kouzel, editor, vylepšená AI, atd. V naší galerii jsou k vidění nějaké nové ukázky.

    
Warlords IV galerie  ||  World of Warcraft galerie  ||  Colonies galerie

Fantasy svět vám otevře svou náruč také v případě masivně multiplayerové hry World of Warcraft, která je jednoznačně inspirována světem slavné strategie. I z ní vám můžeme nabídnout další nové screenshoty. Specifikem tohoto titulu je mj. to, že se v něm setkáte s tisíci podobně "postižených" hráčů, kteří stejně jako vy neodolají vytvoření vlastního hrdiny (na výběr bude z několika ras a tříd) a budou chtít prozkoumat a ovládnout celý ten rozsáhlý a pestrý svět plný dobrodružství a nových podnětů.

Třetí galerie vás trochu více vtáhne do akce, patří totiž akční RPG střílečce Colonies, kterou pro vás vyrábí studio AcidStorm Entertainment, a která poběží na stejném enginu (Torque) jako Tribes 2. Jejího vydání se však dočkáte až příští rok, takže zatím berte tyto ukázky trochu s rezervou. Jak si navíc můžete v naší galerii všimnout, bude prostředí, ve kterém se budete pohybovat dosti rozličné a atmosféra této cyberpunkové sci-fi reality bude navíc podpořena i různými efekty počasí. Pohybovat se budete po vlastních, ale k dispozici budete mít i nějaká ty ovladatelná vozidla, a to jak pozemní, tak létající.

korgull

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.