zavřít

Warcraft III: The Frozen Throne nadílka

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Já nevím jak u vás, ale u nás jsme se probudili do krásného, sněhem zavátého rána.

Je jasné, že tato nadílka asi nepotěšila úplně všechny, ale co určitě potěší většinu z vás, je opravdu honosná nadílka 45 nových screenshotů v naší galerii k připravovanému datadisku pro oblíbenou strategii, Warcraft III: The Frozen Throne. Nové ukázky vám představí hru z různých úhlů, neboť jsou pořízeny z hraní za všechny ze stran, které se vám v tomto titulu představí - Orkové, Elfové, Lidé a Nemrtví. Všimnout si můžete i rozličnosti terénu, střídání denní a noční doby a hlavně různých typů jednotek a použitých kouzel. Mimochodem, i když je oněch ukázek velké množství už tak, jde stále ještě pouze o výběr a pokud by to některým z vás snad nestačilo, můžete se tunami dalších začít probírat rovnou u zdroje.


nové obrázkykompletní galerie

Warcraft III: The Frozen Throne je další kapitolou do věhlasné ságy vznikající v dílnách společnosti Blizzard. Single-player kampaň hráče opět přivede do Azerothu, ovšem o nějaký ten čas déle a vaše cesta povede až hluboko do ledového kontinentu Northrend. Čeká vás spousta novinek v podobě jednotek vybavených neuvěřitelnými novými schopnostmi a kouzly, což vám mj. umožní vymýšlet nové taktické postupy. Každá z ras bude mít jednoho nového hrdinu, ale najmout si budete moci i některého z neutrálních reků potulujících se po mapě. Hráč dostane možnost postavit jakési obchody, unikátní pro každou stranu, kde budou k dostání nejrůznější věci vhodné pro zdokonalení vaší armády.

Blizzard také před pár dny oznámil, že již má vybrány betatestery pro své dílo. Přihlásilo se více než 100 tisíc lidí, z nichž bylo vyvoleno 10 tisíc šťastlivců, kteří byli vyrozuměni emailem.
zdroj: Telnet

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.