zavřít

Ukázky z Prince of Persia: The Sands of Time

Windows

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nedávným oznámením dalšího pokračování série Prince of Persia: The Sands of Time jsme jistě udělali radost nejednomu z vás.

Jak dnes můžete posoudit na prvních screenshotech z PS2 verze, hra se od svých raných předchůdců bude výrazně lišit. Na její tvorbě pracuje nejen duchovní otec originálů Jordan Mechner, ale i montrealské studio UbiSoftu, které své kvality dokázalo již při vývoji špionážního velehitu Splinter Cell. Samotný Prince of Persia: The Sands of Time se má odehrávat v tajemných zákoutích perských staveb s typickými orientálními rysy. Naše princátko bude tentokrát bojovat o mír a o písky času s vlastním otcem.


nové obrázkykompletní galerie

Jak jste si mohli přečíst už dříve, jednou z inspirací se pro vývojáře staly akční filmy z hongkongské produkce, což už samo o sobě naznačí směr, kterým se nový Prince of Persia může také vydat. Stěžejním pilířem hry však přesto dle Mechnera zůstane příběh, který hráče strhne a také vysoká hratelnost, která ostatně z prvních dílů udělala klasiku. Sám Mechner hraje hry už od poloviny osmdesátých let a jeho cílem prý nikdy nebylo vytvářet tituly jako na běžícím pásu. Všechny své zkušenosti a postřehy teď na pozici konzultanta v Montrealu jistě zužitkuje. Vydání Prince of Persia: The Sands of Time můžeme očekávat koncem letošního roku.
zdroj: PR

ka

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.