Ukázky z natáčení v The Movies + homepage
zdroj: Archiv

Ukázky z natáčení v The Movies + homepage

7. 9. 2003 10:10 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Kromě Black & White 2 zadělává studio Petera Molyneuxe, Lionhead, i na originální tycoon The Movies, ve kterém se ujmete role šéfa hollywoodského filmového studia.

Součástí hry bude pochopitelně i samotná tvorba filmů a pár momentek z natáčení si můžete prohlédnout též na 15ti nových obrázcích v naší galerii. Uvidíte na nich hlavně točení hororových scén a westernově laděného filmu. Ve hře však bude na výběr pochopitelně více žánrů a své zdařilé minifilmečky budete moci publikovat nejen ve virtuálním světě The Movies, ale i na skutečném internetu.

Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv
nové obrázkykompletní galerie

Kromě tvorby snímků bude vaším úkolem též jejich propagace, péče o aktéry a celý štáb a pochopitelně i hlídání financí, popřípadě využívání nových technologií. Hra simuluje svět od roku 1900 až do 2010 a za tuto dobu přece jen filmařský průmysl urazil (a urazí) pořádný kus cesty. Pokud se chcete o této nadmíru zajímavé strategii dozvědět více, podívejte se buď na naše dřívější zprávy nebo rovnou zavítejte na novou homepage hry na adrese www.TheMoviesGame.com. Titul by měl vyjít někdy v půlce příštího roku.
zdroj: homepage

ka

Nejnovější články