Máte námět či připomínku? Napište nám
Trio titulů ze série Medal of Honor v obrazech
zdroj: Archiv
Obrázky

Trio titulů ze série Medal of Honor v obrazech

23. 8. 2003 9:09 | autor: Redakce Games.cz |

Série first-person stříleček Medal of Honor začala nejprve na PlayStation, ale teprve s přechodem na PC a zpracováním slavného vylodění na pláži Omaha Beach jako ve filmu Zachraňte vojína Ryana se výrazně zapsala do povědomí nejširší hráčské veřejnosti.

V současné době Electronic Arts chystají hned tři pokračovatele MoH, z nichž každý je trochu jinak zaměřen. Nejvíce času do vydání má plnohodnotný další díl Pacific Assault, který vás přenese do bitev v husté vegetaci na různých ostrovech v Tichomoří. Do galerie jsme dnes přidali jedenáct vizuálních ukázek, podrobnosti se o náplni hry dočtete zde.

Obrázek zdroj: Archiv    Obrázek zdroj: Archiv    Obrázek zdroj: Archiv
Pacific Assault galerie  ||  Breakthrough galerie  ||  Rising Sun galerie

Breakthrough je zase název druhého rozširujícího datadisku pro původní Medal of Honor: Allied Assault, jež vyjde už příští měsíc a zavede hráče do tří singleplayerových kampaní v kůži seržanta americké armády Johna Bakera. Naše sekce screenshotů se nyní rozrostla o třiadvacet přírůstků, z nichž některé jsou příliš tmavé, ale zase zachycují přestřelky v Africe nebo Itálii ve vysokém rozlišením. Detaily o Breakthrough se zájemci dozví ve včerejším preview nebo na nově spuštěných oficiálních stránkách od Electronic Arts, kteří mají v plánu uvolnit i demo.

Poslední chystanou hrou z této rodiny je opět FPS Rising Sun, jež si však užijí pouze majitelé konzolí PlayStation 2 a Xbox. Ti se mohou koncem roku těšit mimojiné na obranu Pearl Harboru před náletem Japonců, což je i scéna zachycená na 27 čerstvých obrázcích. Mnohem více informací o všech titulech ze série Medal of Honor naleznete na před pár dny otevřeném webu MohUK.com, kde je například výčet všech multiplayerových módů a vlastností Rising Sun.
zdroj: TTG

jd

Nejnovější články