zavřít

Trailer a obrázky z hororového Bloodline

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Po zhruba půlroční pauze se dnes o slovo přihlásila hororová akční hra Bloodline od pražských Zima Software, která je na rozdíl od pravidelného jednoročního cyklu Poldy ve vývoji už velmi dlouho a možná si ji vybavíte pod dřívějším názvem Death Tracer.

Prostřednictvím amerického serveru PC.IGN byla vypuštěna sada dvaadvaceti obrázků, z nichž však část máme v galerii už od října 2001 a těch skutečně čerstvých zbylo pouze čtrnáct.


nové obrázkykompletní galerie

Pokud se chcete opravdu bát a screenshoty vás nechávají chladnými, máme zde i pohyblivé obrázky z Bloodline ve dvouminutovém traileru (6 MB, DivX). O jeho stáří by se dalo rovněž úspěšně pochybovat, protože v něm nelze přehlédnout závěrečný titulek "(c) 2001 Zima Software", nicméně video je to poměrně vydařené a plné hladových zombíků nebo jejich kolegů na pitevním stole.
zdroj: PC.IGN, Bluesnews

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.