zavřít

The Movies - byznys v hollywoodském stylu

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Již v souvislosti s loňskou E3 jsme vás informovali o chystaném projektu The Movies od Lionhead Studios.

A co že si to pro nás Peter Molyneux přichystal tentokrát? The Movies mají být budovatelskou strategií, chcete-li tycoonem, ve kterém se ujmete role ředitele hollywoodského studia. Na starosti dostanete všechno od financí až po samotnou režii filmů. V jistých ohledech by měl styl připomínat pecky jako Theme Park nebo RollerCoaster Tycoon, o originalitě celého tématu ale nikdo nepochybuje. Prvním úkolem poté, co vybudujete alespoň základní zázemí, nakoupíte techniku a najmete lidi, bude výběr vhodného scénáře. Nesmíte zapomenout, že The Movies začínají ve dvacátých letech, čemuž by mělo odpovídat i herecké obsazení, mimochodem opět závisející plně na vašich přáních. Můžete zkusit najmout neznámou tvář a udělat z ní i za cenu neúspěchu hvězdu a nebo vsadit na osvědčené jméno a počítat tak s vyšším honorářem.


nové obrázkykompletní galerie

Samozřejmě začínáte s černobílými filmy, časem se dopracujete nejen k barevným ale i k různých speciálním efektům a využití počítačů. Samotné natáčení se v The Movies bude odehrávat v real-time. Podle ohlasů z demoverze, vydané u příležitosti letošní GDC, budete mít možnost natáčet westerny, komedie i romantické slaďáky. Se samotným rozmístěním kamer a případnými detaily ve filmu si prý nebudete muset dělat velké starosti. Vaše výtvory nebudou ohodnoceny jen virtuálními diváky v průběhu hry, ale budete je moci také exportovat do klasických filmových souborů a přehrávat na počítači. Přímo v The Movies budete samozřejmě závislí především na tržbách z kin, které ovlivní i názory kritiky. Diváky stejné typy filmů i herci začnou brzy nudit, takže pokud nevymyslíte vždy něco nového, půjde vaše studio brzy do kytek. Hru The Movies by měla vydávat společnost Activision někdy příští rok, více se dozvíte z dojmů na GameSpy a GameSpotu, popřípadě z našich dřívějších zpráv.
zdroj: GameSpy, Gamespot

kate

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.