zavřít

Tajné služby v čele Soldner: Secret Wars

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

SÖLDNER: Secret Wars patří mezi ty hry, o kterých jste se mohli poprvé dozvědět v našem zpravodajství během E3.

V té době šlo pouze o kusou informaci nepodloženou žádným obrazovým materiálem a tak Vám nyní můžeme v naší galerii konečně nabídnout první dva screenshoty a jeden artwork.


další nové obrázky

SÖLDNER: Secret Wars bude vojenskou taktickou simulací, která Vás zavede do roku 2010, tedy do poměrně blízké budoucnosti. Dvě nejhlavnější světové velmoci - USA a Rusko, už jsou svou pozicí "světového policajta" příliš unaveni a také jejich dosavadní vojenské a bezpečnostní aktivity měly neblahé účinky na veškeré možné další záležitosti, včetně ekonomiky, národní bezpečnosti a vnitrostátních konfliktů menšin. Namísto toho stále více zemí se začíná uchylovat k méně konvenčním metodám válčení přes různé tajné složky. Vojenský úspěch tedy už dávno není otázkou velké organizované armády, ale vysoce specializovaných námezdních jednotek. Velitelem jedné takové jednotky se stane i samotný hráč. Pod svým přímým velením budete mít malou, ale vysoce technicky vybavenou armádu skládající se z vojáků, lehce obrněných vozidel, helikoptér i letadel s vertikálním vzletem (VTOL).

Hra Vám nabídne nejen single-player kampaně (vč. generátoru misí), ale také multiplayer na serveru podporujícím až 32 hráčů, nebo pak na speciálních serverech s podporou až 128 hráčů. Příznivci takovýchto akčních her se mohou těšit na realistický systém zbraní s vojenskými výzkumnými laboratořemi, realistické bitevní pole s vylepšeným enginem terénu a novým destrukčním systémem, dynamický svět vytvořený podle satelitních snímků, střídání denního a nočního cyklu i počasí, a také na simulaci diplomaticko/politického systému.
zdroj: JoWood

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.