Máte námět či připomínku? Napište nám
Superhrdinou v City of Heroes
zdroj: Archiv
Obrázky

Superhrdinou v City of Heroes

27. 12. 2003 21:21 | autor: Redakce Games.cz |

Snad každý si někdy přál ovládat některou ze sil, jakými se mohou pyšnit hrdinové jako Spider-Man, Wolverine či další jeho druhové z filmů X-Men a jim podobní.

Cryptic Studios sice nemají tu moc obdařit vás takovými silami přímo, alespoň vás ale pozvou do virtuálního světa, kde jsou takové schopnosti běžnou součástí života a i vaše virtuální druhé já jimi bude moci vládnout. Ten svět dostal název City of Heroes a už za pár měsíců by měl otevřít své brány. Zatím do něj nahlédněte prostřednictvím naší galerie, kam dnes přibylo pár nových ukázek.

Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv
nové obrázkykompletní galerie

Tvůrci si prý dali velmi záležet na systému tvorby postaviček. Je zde takové množství možných kombinací (barvy, obličeje, šaty, boty, atd.), že nejspíše hodinu nebo dvě strávíte jenom sestavováním svého super-hrdiny. Až budete hotovi se vzhledem, ještě se budete muset probrat nabídkou různých možných super-sil. Bez nich se totiž ve městě, které je po invazi vetřelců zvaných Ritki, plné super-lotrů, neobejdete. A abyste neskončili dříve, než jste začali, je hra rozdělena do určitých zón. Všechny jsou dost rozsáhlé, ale některé jsou určeny nováčkům a méně zkušeným hráčům, kteří zde teprve vypilují své schopnosti, než se vydají do "divočiny".
zdroj: factorGameSpy

korgull

Nejnovější články