zavřít

Strategie Black & White 2 nejen v obrazech

Windows

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Už pěkných pár měsíců jsme tu neměli zmínku o nadcházejícím pokračování úspěšného strategického titulu s názvem Black & White.

Dnes nejenže utrousíme nějakou tu informaci, navíc vám nabídneme ještě sadu nových ukázek. Sérii Black & White má na svědomí vývojářské studio Lionhead, které před časem přijalo do svých řad i některé bývalé členy týmu Blizzard, se zkušenostmi z takových her jako jsou: Warcraft, Starcraft nebo Diablo. Základní myšlenkou her je boj mezi dobrem a zlem, silami představovanými obrovskými "božskými" kreaturami, které si hráč coby Všemohoucí pomocí cukru či biče vytrénoval ku obrazu svému.


nové obrázkykompletní galerie

V Black & White 2 mají být tato stvoření mnohem "použitelnější", tvůrci slibují, že svým svěřencům mnohem snáze porozumíte a také na ně budete mít mnohem silnější vliv. Kreatury prostě budou jednat podle toho, jakým způsobem budete hrát. Když se rozhodnete být dobrým bohem, budou vám pomáhat při budování i obraně měst a budou bavit jejich obyvatele. Když se naopak rozhodnete pro kariéru zlého boha, váš osobní mazlíček se stane vaší nejsilnější bojovou jednotkou a povede vojska do bitev. Pokud ale zvolíte neutrální postoj, pak se i vaše kreatura přizpůsobí a bude dělat od každého něco.

Black & White 2 je stavěna na úplně přepracovaném enginu. Zvládá nejrůznější zajímavé efekty. Kreaturky budou růst od malých stvoření po gigantická monstra, jejich vzhled se bude viditelně měnit podle morální orientace, stejně jako budou tloustnou nebo hubnout v závislosti na přísunu jídla. Ovšem nebudou to jen vaši mazlíčkové, kdo se bude měnit podle toho, jakou formu vlády zvolíte. Celý svět bude odrazem vašeho působení, což je ostatně patrné i na ukázkách v naší galerii.
zdroj: CVG

korgull

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.