zavřít

Strategie Black & White 2 až na podzim

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Velmi pěkné obrázky vám dnes přinášíme z dílny vývojářského týmu Lionhead Studios.

Jde o ukázky jejich nadcházejícího pokračování úspěšné strategie Black & White, kterého bychom se měli podle nejnovějších informací dočkat zcela určitě ještě letos, a to snad na podzim. Jak jsme se dnes také dozvěděli (z rozhovoru, resp. FAQ na oficiálních stránkách), vývojáři prý mají v úmyslu vyvinout hru nejen pro PC, ale také pro Mac, ovšem to až bude ta PC verze hotová. Tíží-li vás navíc ještě otázka, zda bude Black & White 2 obsahovat multiplayer, vězte, že nebude.


Co od této hry ale jinak můžete očekávat? Na výběr budete mít ze čtyř božích hovádek. Objeví se mezi nimi opice, kráva i lev. Ve vaší moci bude uplatnit na obyvatelstvo několik nových "zázraků", včetně ničivého zemětřesení a vulkánů chrlících lávu. Dále budete moci vyzkoumávat a vytvářet nové formy zbraní, stavět a navrhovat unikátní obranné zdi a brány, velet ohromným armádám, budovat vesnice a kontrolovat jejich chod, aj.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.