zavřít

Starsky & Hutch - klon Grand Theft Auto III?

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Starsky & Hutch má být 3D akčně-závodní hrou, odehrávající se v rozlehlém městě, které nabízí nejen volnost pohybu ale i mnoho doplňkových možností "vyžití".

Ano, zní to jako kdybychom se právě chystali psát o Grand Theft Auto III nebo dokonce o české Mafii, kterým bude v mnoha směrech hra podobná - screenshoty včetně mapky velkoměsta vypadají jako vystřižené z GTA3. Narozdíl od těchto her ale nebudete v roli gangstera ani mafiána, nýbrž policistou, který dbá na pořádek v Bay City sedmdesátých let. V misích budete plnit nejrůznější úkoly, za které budete dle úspěšnosti dostávat různé bonusy, přičemž vaši diváci budou hodnotit i styl, jakým jste si s problémem poradili.


nové obrázkykompletní galerie

Hra Starsky & Hutch je pro konzole PlayStation 2 oznámena už řadu měsíců, o PC verzi se více mluví až v poslední době a její tvůrci ze studia Minds Eye ji chtějí dokončit již letos na podzim. Evropské datum vydání je naplánováno na 29. listopadu, tedy s téměř ideálním odstupem oproti předvánočnímu šílenství. Zda se vůbec může takto "nevyhypovaný" titul měřit právě třeba s GTA III nebo Mafií, ukáží až prodejní výsledky. Vydavatel Empire Interactive se snaží dělat vše proto, aby zvýšil atraktivitu hry a za tímto účelem také najal hvězdu seriálů 70tých let - Antonio Fargase aka Huggy Beara, aby nadaboval jednu z hlavních postav. Přitom tím skutečným velkým plus může být právě podpora multiplayeru, který u dvou výše zmiňovaných her (zatím) chybí.
zdroj: TTG a PR

kate

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.