zavřít

Star Wars: Knights of the Old Republic

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Pro Xbox, ale také PC se v dílnách vývojářského studia BioWare pracuje na jednom z těch titulů, které těží z úspěchu dnes již kultovního sci-fi Hvězdné války.

V naší galerii se před malinkou chvílí vylíhlo pěkných pár screenshotů a artworků ze Star Wars: Knights of the Old Republic, které Vás alespoň na chvíli vtáhnou to napínavé atmosféry soubojů různých vesmírných ras v této připravované RPG.


další nové obrázky

Star Wars: Knights of the Old Republic by měla být v Xboxové verzi dokončena během několika následujících měsíců. PCéčkáři si však budou muset ještě nějaký ten čásek do jara příštího roku počkat.

Pouze pro informaci a skalní fanoušky, kteří snad nějakým nedopatřením tuto událost nezaregistrovali, připomínám, že příští pátek, tedy 19.04.2002 poběží na ČT1 ve 20:00 hodin Hvězdné války: Epizoda IV - Nová Naděje.
zdroj: BR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.