zavřít

Star Wars: Knights of the Old Republic

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Ti šťastnější z Vás, co už mají anebo si do konce roku pořídí kouzelnou krabičku jménem Xbox, budou mít na rozdíl od nás, ubohých PCéčkářů, veliký náskok v hraní zatím připravovaného titulu založeného na klasické sáze Hvězdných válek, Star Wars: Knights of the Old Republic.

Dnes Vám z této hry, která pro PC vyjde až na jaře příštího roku, přinášíme několik obrázků.


další nové obrázky

Star Wars: Knights of the Old Republic je nová RPG vyvíjená společností BioWare pro Lucas Arts. Budete vtaženi do dramatického děje originálního příběhu, který se bude odehrávat zhruba 4 tisíce let před událostmi, které znáte z filmu Hvězdné války. Při tom, co se Galaxie ještě potácí z nedávného konfliktu s Temnými Pány, bitva mezi příslušníky Jedi a Sithů stále zuří. Vaše akce ovlivní výsledek této kolosální galaktické války a Váš osud jako člena Jediů. Podrobnější informace i mnoho dalšího můžete nalézt na nově otevřené oficiální stránce anebo zde.
zdroj: homepage

korgull

Novinky na CZC.CZ

 • hra NBA 2K20

  Hry vydané v rámci legendární franšízy NBA 2K se za dlouhé ...

  2499 Kč Koupit
 • hra NBA 2K20

  Hry vydané v rámci legendární franšízy NBA 2K se za dlouhé ...

  2499 Kč Koupit
 • hra Wreckfest

  Pravidla jsou od toho, aby se porušovala a tak ve ...

  1599 Kč Koupit

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.