zavřít

Screenshoty z Medal of Honor

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Na stránkách PC Gameplay se objevilo několik nových obrázků z připravované válečné akce Medal of Honor: Allied Assault.

zdroj: Archiv

Tuto hru připravuje tým 2015 na enginu Quake 3 a podle všech informací to vypadá na opravdu zajímavou hru ve stylu filmu Zachraňte vojína Ryana, což potvrzují i tyto obrázky.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv

Podrobnější informace o hře jsme vám přinesli v preview, z něhož je i tento úryvek:

Další mise bude jako vystřižená z Ryana. Budete bránit důležitý most před německou přesilou. I tato mise je založena na skutečné události - Operaci Market Garden, kdy hrstka parašutistů několik dní heroicky držela důležitý most v Arnhemu, bohužel podpora pozemních vojsk tenkrát přišla pozdě. V jedné z misí zase budete mít za úkol proniknout do přísně střežené oblasti a tam zničit odpalovací zařízení na rakety V2, které jsou namířeny proti Londýnu. zdroj: Archiv

leon

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.