zavřít

Screenshoty z animovaného filmu aneb XIII

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Kolegům z německého magazínu GIGA se podařilo sehnat kupu nových screenshotů ze hry XIII,...

Kolegům z německého magazínu GIGA se podařilo sehnat kupu nových screenshotů ze hry XIII, která je netradiční nejen svým názvem, ale i tím, že se jedná o první first-person střílečku na Unreal enginu, která se svou kreslenou grafikou podobá spíše animovanému filmu.


nové obrázkykompletní galerie

Montrealská pobočka UbiSoftu, která tento titul vyvíjí, předběžně stanovila termín vydání 31.ledna 2003, ale jestli to je reálné, ví pouze oni - každopádně už nyní se můžete podívat na ucházející tříminutový E3 trailer (12 MB, DivX). Více se o příběhu a vlastnostech XIII dočtete v této květnové novince.
zdroj: Giga

jd

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.