zavřít

Rise of Nations - tisíce let za hodinu

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vývoj lidského pokolení zaujal i Big Huge Games a Microsoft, tvůrce strategického titulu Rise of Nations, ze kerého Vám dnes rovněž přinášíme několik nových, moc pěkných obrázků.

zdroj: Archiv

Jak známo, na vývoji této hry se podílí spolutvůrce oblíbené Civilizace - Brian Reynolds.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Rise of Nations se dá přirovnat k Age of Empires taktéž od Microsoftu nebo Empire Earth, která rovněž své hráče provedla historickými epochami lidstva, a to od pravěku až po dobu budoucího přetechnizovaného světa. Oproti Age of Empires, která byla založena spíše na válčení, Rise of Nations Vás nechá v poklidu budovat sídliště a města, obchodovat, vést diplomatická jednání s jinými národy a teprve potom, nelze-li jinak, také válčit. Obavy o svůj čas mít nemusíte, ačkoli se totiž může zdát, že u této hry strávíte věčnost, nemusí tomu tak být. Rise of Nations Vám nabízí možnost prolétnout všemi érami od doby kamenné do doby moderní během jedné hodiny.
zdroj: BigHugeGames

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.